Ring oss för en offert på +46 (0)40 231 222

Kontakta oss

Scanstrip delajbild
Varmt välkommen att kontakta oss. Det är vi som jobbar för dig!
CEO
Kenth Möller
Tel:  +46 705 380 601
E-post: kenth@scanstrip.se
Technical and QA Manager
Peter Möller, M.Sc./Civ.ing.
Tel: +46 40 678 32 62 | +46 40 678 32 72
E-post: peter@scanstrip.se
Key Account Manager
Thomas Möller
Tel: +46 40 678 32 63 | +46 40 678 32 73
E-post: thomas@scanstrip.se
Marketing and Logistics
Christel Azrour
Tel: +46 40 678 32 65 | +46 40 678 32 75
E-post: christel@scanstrip.se
CFO
Karin Möller
Tel: +46 40 678 32 61 | +46 40 23 12 22
E-post: karin@scanstrip.se
Finance / Administration
Nina Möller
Tel: +46 40 678 32 61 | +46 40 23 12 22
E-post: nina@scanstrip.se
VI LEVERERAR KVALITET OCH KNOW-HOW
Adress:
BOX 17, 23621 HÖLLVIKEN
Besöksadress:
Kungstorpsvägen 8C, 23632 HÖLLVIKEN
Telefon:
+46-(0)40-231222
Fax:
+46-(0)40-126561
Använd formuläret nedan för att skicka ett eMail:
(obligatoriskt, minst två bokstäver)
(obligatoriskt)
(frivilligt)
(obligatoriskt)

Kontakt

Telefon: +46-(0)40-231222
E-post: info@scanstrip.se

Bångbro Strip Steel

Bångbro Strip Steel är ett effektivt och kundinriktat Steel Service Center i hjärtat av Bergslagen. Klicka här för att komma till hemsidan.